WAGI
MAGAZYNOWE,
w LOGISTYCE
< 5T

Przenośne urządzenia przeznaczone do określenia wagi produktu, palety w magazynach oraz halach produkcyjnych, dynamiczne ważenie paczek. Proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania, które sprawdzą się w każdych warunkach.

OFERUJEMY WAGI do:

wózków paletowych
widlakow
hakowe
cyfrowa waga ze stali nierdzewnej

MI-W3

Cyfrowa waga z możliwością pracy jako dynamometr. Duży wyświetlacz LCD o wysokości 25 mm, zapewniający maksymalną widoczność ze wszystkich stron iw każdych warunkach oświetleniowych. Długi czas pracy na baterii. Solidne i niezawodne, nadające się do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Dostępny w wersji o nośności od 1t do 200t.

widły z wagą

LTF

Para wideł ze zintegrowanym systemem ważącym dla wózków podnośnikowych, łatwy w obsłudze, solidny i niezawodny. Działa za pomocą akumulatora lub bezpośrednio zasilany z wózka podnośnikowego. Kompatybilny z dowolnymi wózkami posiadającymi DIN 15173 - płyta wsporcza wideł FEM, IIA (opcjonalnie IIB) lub klasa IIIA. Dostępne w wersji legalizowanej.

elektroniczna waga paletowa

ELWL

Elektryczna waga paletowa z wbudowanym ważeniem elektronicznym. Łatwy w użyciu, niezawodny, odpowiedni do trudnych warunków pracy. Jest niezbędny, gdy trzeba dokładnie ważyć i oszczędzać czas. Dostępne również w wersji legalizowanej. Maksymalny udźwig: 1200 kg. Miernik z 17-klawiszową, wodoszczelną klawiaturą numeryczną; podświetlany 25mm wyświetlacz LCD z 6 wysokokontrastowymi cyframi i ikonami do pokazywania aktywnych funkcji.

waga do wóżków widłowych

LTW

Moduł wagowy do wózków widłowych z prowadnicą montażową zgodnie z DIN15173 - normy klasy FEM II, do przekształcania normalnego wózka podnośnikowego w mobilną elektroniczną wagę. Dostępny również w wersji legalizowanej.

system ważenia do wózków widłowych

LTS

Podwójna płyta systemu ważenia do wózków widłowych z DIN15173 - klasa III FEM standardowe mocowanie. Całość składa się z dwóch płytek wagowych i skrzynki połączeniowej. Solidny, poręczny i prosty w instalacji, system umożliwia ważenie podczas operacji ładowania i rozładowywania przy użyciu wózka widłowego. Do użytku wewnętrznego.

Wagi Magazynowe

Przenośne urządzenia przeznaczone do określenia wagi produktu, palety w magazynach oraz halach produkcyjnych. Proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania, które sprawdzą się w każdych warunkach.Wagi w Logistyce

Niezbędne w każdym obiekcie logistycznym, spedycyjnym wagi do wózków widłowych, wagi paletowe czy dynamiczne ważenie paczek. Dedykowane rozwiązania, profesjonalna obsługa czy niezawodna jakość kształtują nas na liderów w branży.

system do kontroli wagi

DLW

Kompaktowe, niezawodne i dokładne systemy kontroli +/- wagi. Szczególnie nadaje się do zintegrowania z liniami produkcyjnymi i / lub przenośnikami transportowymi w celu sprawdzenia masy, co gwarantuje jakość i ilość wychodzących produktów. Tryby funkcjonowania statycznego lub dynamicznego. Struktura ze stali malowanej lub IP65 ze stali nierdzewnej. MID R51 - Start & Stop - zatwierdzany legalizowany.

wózek paletowy do ważenia

TPWI "EX"

STAL NIERDZEWNA
Wózek paletowy, z wbudowanym ważeniem elektronicznym, dla obszarów sklasyfikowanych jako niebezpieczne (STREFY 1 i 21 oraz 2 i 22). Wykrywanie ciężaru wykonane z czterech czujników tensometrycznych z certyfikatem Atex IP68 ze stali nierdzewnej gwarantuje najlepszą precyzję w każdym środowisku pracy. Struktura całkowicie wykonana ze stali nierdzewnej. Dostępny również w wersji legalizowanej CE-M.

waga do wózka palerowego

TPWLK

Wagi do wózków paletowych z wbudowanym ważeniem elektronicznym, które są niezawodne, łatwe w użyciu, odpowiednie do ciężkich warunków pracy. Są one niezbędne dla kogoś, kto musi dokładnie ważyć, ale także oszczędzić czas. Wyposażony w ładowalną baterię, którą można wyjąć. Dostępne również z wbudowaną drukarką oraz legalizacją.

waga hakowa

MCW

Niezawodna i łatwa w użyciu waga hakowa ze stali nierdzewnej AISI 304 przeznaczona do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, do zastosowań przemysłowych. Zredukowana odległość podnoszenia żurawia. Jednolity system bezpieczeństwa umożliwia ich podnoszenie i ważenie ładunku. Stopień ochrony IP67 przed kurzem i deszczem. Dostępny również w wersji legalizowanej. Spełnia wymogi 2006/42 CE, UNI EN 13155/2009, UNI EN 13889, 2014/30/EU. Standardowo dostępny w nośnościach od 150kg do 1500kg.

waga hakowa duża

MCWHU

Wagi hakowe o dużej pojemności do ważenia przemysłowego, niezawodne i łatwe w użyciu, nadające się zarówno do magazynów komercyjnych, jak i do trudniejszych warunków. Dzięki podwójnemu systemowi bezpieczeństwa umożliwiają podnoszenie, ważenie i przenoszenie zawieszonego ładunku i mogą być zainstalowane na stałe w systemie podnoszącym. Są niezwykle kompaktowe i zajmują niewiele miejsca. Konfiguracja opcjonalnego górnego pierścienia połączeniowego i dolnego zaczepu. Są one dostępne zarówno w wersji legalizowanej do 15t. Dostępny w nośnościach od 6t do 25t.

waga przemysłowa hakowa

MCWX2GD

Wagi przemysłowe hakowe do stosowania w obszarach zaklasyfikowanych jako niebezpieczne (Strefa 1 i 21, 2 i 22) zgodnie z ochroną ATEX II 2GD IIC T4 T197 ° CX. Jednolity system bezpieczeństwa umożliwia ich podnoszenie i ważenie ładunku. Struktura całkowicie ze stali nierdzewnej, o stopniu ochrony IP65. Zajmuje mało miejsca, umożliwia najlepsze wykorzystanie urządzeń podnoszących. Jest przewidziany dla górnego pierścienia połączeniowego i dolnego zaczepu. Dostępny w wersji legalizowanej w nośnościach od 600kg do 6000kg.

cyfrowa waga hakowa

MCWN

Łatwe w użyciu i niezawodne profesjonalne cyfrowe wagi hakowe do ważenia w środowisku przemysłowym, wyposażone w ochronną walizkę transportową. Jednolity system bezpieczeństwa umożliwia ich podnoszenie i ważenie ładunku. Dzięki niewielkim rozmiarom, te wagi hakowe tylko nieznacznie zmniejszają odległość podnoszenia żurawia. Dostępny również w wersji legalizowanej. Nośności od 1500kg do 9000kg

platforma elektroniczna

FL

Platformy elektroniczne odpowiednie do ważenia nad ziemią we wszystkich typach zastosowań przemysłowych i komercyjnych. Wersja standardowa jest wyposażona w zatwierdzone czujniki tensometryczne, homologowanymi zgodnie z normami OIML, stopień ochrony IP67. Dostępny w wersji legalizowanej. Różne rozmiary, i nośności w zależności od potrzeb.

waga paletowa

EPWL

Szybka i dokładna waga paletowa, łatwa w użyciu i transporcie. Zintegrowany wskaźnik masy do ekstrakcji, w komplecie rozciągliwy kabel łączący, który można łatwo ustawić zgodnie z własnymi wymaganiami dotyczącymi ważenia. Funkcje z wbudowaną baterią z wyjmowaną szufladą do łatwego zastępowania. Automatyczna moc wielozakresowa zapewnia maksymalną dokładność niższych wartości masy, przy zachowaniu tej samej nośności. Dostępne również w wersji do legalnego użytku w handlu.