Wagi Samochodowe

Wagi Samochodowe (5)

Waga samochodowa - model STEEL20 to najmocniejsza z konstrukcja stalowa o nośnościach  60t - 80t - 100t. Stalowy pomost wagi ma 20m długości 4m szerokośći i jest w stanie zważyć wszystkie zestawy z przyczepami, a nawet nietypowe przyczepy np. typu Fliegl

Waga samochodowa - model Best 7 to krótka waga do pojazdów solowych o nośności 30t. Gotowa do użytku prosto z fabryki, legalizowana. Bardzo łatwa w montażu i deinstalacji.

Waga samochodowa - model BEST18to najdłuższa wśród standardowych waga samochodowa o nośności 50 / 60t. Stalowo-betonowa konstrukcja wagi BEST18 ma 18m długości i jest w stanie zważyć każdego TIRa, każdy ciągnik siodłowy z naczepą oraz wszystkie zestawy z przyczepami

Waga samochodowa - model BEST16 to niezwykle solidna waga samochodowa o nośności 50t. Stalowo-betonowa konstrukcja tej wagi  ma 16m długości. Jej długość i nośność pozwala zważyć auta typu: TIR,  ciągnik siodłowy z naczepą oraz większość zestawów z przyczepami.

Waga samochodowa - model Best 14 to najpopularniejsza waga samochodowa o nośności 50t wśród naszych klientów. Jest łatwa w montażu i deinstalacji.
Jej długość i nośność pozwala zważyć prcyzyjnie auto dostawcze typu: TIR, cysterna, ciągnik z naczepą itd.

Jesteś tutaj: Home Wagi Samochodowe